Deloitte Global Yayınları

Deloitte Global tarafından yayınlanan denetimle ilgili son yayınlara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Denetim Deneyimini Yeniden Düzenleme

Birlikte ele alındığında, robotik süreç otomasyonu, yapay zeka gibi teknolojik ilerlemeler sadece denetim deneyimini geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda denetim ve güvence kavramını da bozmaktadır. Daha da önemlisi, yeni yetenekler denetim kalitesini arttırmaya devam edecektir. Yatırımcı ve paydaşların kalite ve tutarlılık konusundaki beklentilerini artırmaları nedeniyle neredeyse her gün denetçiler üzerindeki baskı da artıyor.

Yazının devamı için tıklayınız.

 

 

 

Dijital denetimin geliştirilmesi

Pek çok şirket, bu yeni dijital veri çağında faaliyet göstermeye çalışırken, Deloitte, dönüştürülmüş bir denetimi mümkün kılmak için bulut teknoloji stratejisi uygulayarak ilerlemeye devam ediyor. Deloitte, bulutla müşterilerine gerçek zamanlı olarak dünya çapında bağlantı kurarak ve daha fazla değer ve daha derin analizler sunma yeteneğini genişleterek, “Akıllı Denetim” sunmak için dijital ürün ve çözüm paketini sorunsuz bir şekilde entegre ediyor.

Yazının devamı için tıklayınız.

 

 

 

Müşteri Sözleşmelerinden Hasılat- UFRS 15 rehberi

Deloitte Global tarafından “Müşteri Sözleşmelerinden Hasılat- UFRS 15 rehberi” yayınlandı. Bu rehber Uluslararası Muhasebe Standartları Komitesi’nin 1 Ocak 2018 itibariyle yürürlüğe giren hasılatla ilgili yeni standardı konusunda işletmelere yol gösterecektir.

Devamı için tıklayınız.